Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

W ramach realizacji projektu czytelniczego „Nasze bajanie – baśnie i mity Starego Kontynentu” uczniowie z klas VIIa i VIIb czytali młodszym koleżankom i kolegom wybrane bajki w języku angielskim.

maraton czyt 66Dziesięcioro uczniów z najstarszych klas zaprezentowało dzieciom z klas I-III utwory: „Calineczka”, „Brzydkie kaczątko”, „Jaś i Małgosia”, „Mała Syrenka” oraz „Królowa Śniegu”. Dodatkową atrakcją dla młodszych dzieci był fakt, iż starsi koledzy i koleżanki przebrali się za bohaterów bajki, którą prezentowali. Tak więc dzieci mogły nie tylko posłuchać swoich ulubionych bajek, ale także spotkać się czy porozmawiać z ulubionym bohaterem. Uczniowie z klas siódmych mogli natomiast zaprezentować na forum swoje umiejętności językowe, a także niejednokrotnie aktorskie talenty.

Z rozmów z uczniami wynikało, iż zorganizowane zajęcia bardzo spodobały się wszystkim uczestnikom, zarówno tym czytającym, jak i słuchaczom.

Zdjęcia


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.