Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

W dniu 17 maja 2018 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach plastycznych prowadzonych przez panią Elżbietę Czas z Centrum Artystyczno-Hobbystycznego „Arabeska”.

warsztaty plast 11Udział w warsztatach był nagrodą dla laureatów konkursów szkolnych zorganizowanych w ramach projektu edukacyjnego „Nasze bajanie – baśnie i mity Starego Kontynentu”. Podczas zajęć uczniowie wykonali pamiątkowe pudełeczko z motywami marynistycznymi. Wykorzystali technikę malowania lazurami, ozdabiania elementami sklejkowymi oraz pastą modelarską. Do wykończenia prac użyli muszelek, piasku oraz sznurka. Prowadząca warsztaty czuwała nad postępami uczniów oraz instruowała, jak poprawnie wykonać i ozdobić swoją szkatułkę. Uczniowie z przyjemnością oddali się pracy twórczej, a jej efekt jeszcze długo może ich cieszyć.

Zdjęcia


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.