Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

22 czerwca 2018 r. zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Podczas uroczystości, która odbyła się na sali gimnastycznej naszej szkoły, spotkali się uczniowie, rodzice i nauczyciele.

zak 2018 28Pani dyrektor Zofia Drwal, podsumowując kończący się rok szkolny, zwróciła uwagę na realizowane w ostatnich miesiącach i tygodniach projekty edukacyjne. Dziękując uczniom i nauczycielom za całoroczną pracę, ze słowami szczególnej wdzięczności zwróciła się do nauczycieli, którzy podjęli decyzję o odejściu na emeryturę: p. Elżbiety Popiel, p. Łucji Plichty i p. Ewy Stec. Następnie odbyła się ceremonia przekazania palmy pierwszeństwa nowo wybranemu Samorządowi Uczniowskiemu.

Ustępująca przewodnicząca SU Anna Kiwior wręczyła symboliczne pióro Dawidowi Latosińskiemu, który w przyszłym roku szkolnym będzie pełnił tę funkcję. Również poczet sztandarowy przekazał pieczę nad sztandarem nowemu chorążemu i jego asyście.

Stałym i oczekiwanym przez wszystkich elementem uroczystości jest co roku wręczenie nagród uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu. Liczna grupa uczniów odebrała takie wyróżnienia z rąk pani dyrektor Z. Drwal oraz wychowawców. Po krótkiej części artystycznej w wykonaniu siódmoklasistów oraz chóru szkolnego poszczególne klasy udały się na spotkanie z wychowawcami, którzy wręczyli im świadectwa.

Wszystkim uczniom gratulujemy wyników w nauce i promocji do kolejnych klas. Dzieciom, młodzieży i rodzicom oraz nauczycielom życzymy udanych i radosnych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Zdjęcia


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.