Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

100-lecie odzyskania niepodległości świętowaliśmy w naszej szkole na wiele różnych sposobów. Jednym z nich był bieg w „II Niepodległościowej Sztafecie”, która odbyła się 6 listopada.

20181106 sztafeta 42Wzięli w niej udział przedstawiciele klas IV-VIII podzieleni na dwie grupy wiekowe. Każdą klasę reprezentowała 4-osobowa drużyna, której członkowie po wykonaniu dwóch okrążeń boiska przekazywali sobie biało-czerwoną pałeczkę. Rywalizację w biegu poprzedziła wspólna rozgrzewka, którą poprowadziła p. Olga Jędrusiak, nauczyciel wychowania fizycznego. Zwycięskie drużyny po udekorowaniu biało-czerwonymi szarfami miały jeszcze za zadanie ułożyć ukryte w pałeczce sztafetowej hasło. Najszybciej dla Niepodległej pobiegły drużyny klas: VIII a - w starszej grupie wiekowej i V a - w młodszej grupie.

Zdjęcia


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.