Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

21 listopada dwie uczennice naszej szkoły wzięły udział w międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. „Do Ciebie mówię, Wielki Tułaczu” organizowanym rokrocznie przez SP nr 10 im. Romana „Sybiraka” Sanguszki w Tarnowie.

20181121 konkurs rec 04Naszą szkołę reprezentowały na konkursie Julia Krupa i Paulina Wideł z klasy VI a. Zgodnie z regulaminem dziewczęta zaprezentowały po dwa wiersze - jeden o tematyce patriotycznej, a drugi nawiązujący do doświadczeń Sybiraków, czyli polskich zesłańców na Syberię. Obie uczestniczki zaprezentowały ciekawą interpretację wybranych wierszy. W konkursie wzięło udział dziewięć szkół z Tarnowa, a rywalizacja nie była łatwa ze względu na wysoki poziom wszystkich prezentacji. Tym bardziej cieszy sukces Julii Krupy, która uzyskała III miejsce w kategorii: wiersz patriotyczny. Gratulujemy!

Zdjęcia


Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.