Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

kalendarz 01Rekrutacja - komunikat!

Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną w kraju, prosimy o przesłanie na skrzynkę mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie skanów lub fotografii dokumentów lub tylko informacji (imię i nazwisko dziecka, imiona rodziców, miejsce zamieszkania, numer telefonu, e-mail) potwierdzających, że chcecie Państwo zapisać dziecko do klasy pierwszej w naszej szkole.
Po ustaniu zagrożenia będzie możliwe uzupełnienie dokumentacji w postaci papierowej.

Serdecznie zapraszamy! Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z wyboru naszej szkoły.

 

Odwołane zebranie i konsultacje

Dyrekcja szkoły informuje, że z powodu przedłużenia zawieszenia zajęć szkolnych do Wielkanocy nie odbędą się konsultacje indywidualne i zebrania z rodzicami uczniów klas ósmych przewidziane na 24 marca 2020 r.

 

Nelearning2auczanie zdalne

Informujemy Rodziców i Uczniów, że przez czas zawieszenia nauki w szkołach nauczyciele naszej szkoły prowadzą nauczanie zdalne.

Materiały i dokładne wskazówki do samodzielnej pracy uczniów przekazywane są przez poszczególnych nauczycieli poprzez dziennik elektroniczny na konta rodziców oraz najstarszych uczniów, którzy posiadają własne konta. Ponadto nauczyciele mogą wykorzystywać do kontaktu z uczniami i/lub rodzicami pocztę elektroniczną, a w razie ewentualnych problemów technicznych – będą nawiązywać kontakt telefoniczny z rodzicami.

Oprócz proponowanych przez nauczycieli materiałów do nauki (np. tradycyjnych podręczników czy różnorodnych platform cyfrowych), uczniowie mogą wykorzystywać także inne dostępne materiały służące samodzielnej nauce. Więcej informacji oraz przykładowe linki do ciekawych stron internetowych będziemy zamieszczać w zakładkach dla uczniów i rodziców.

Przejście na zdalny system nauczania wymaga czasu i przyzwyczajenia. Prosimy o dobrą współpracę i komunikację pomiędzy nauczycielami i rodzicami.

Mając na uwadze dobro dzieci, ich zdrowie i bezpieczeństwo, zachowajmy spokój i szczególną ostrożność.

 

ksiazki biblioteka

Zdalna biblioteka szkolna

W czasie zdalnej pracy szkoły szczególnie utrudniony jest kontakt uczniów z biblioteką szkolną. Jednak nasza Pani Bibliotekarka nie zapomniała o uczniach i przygotowała kilka przydatnych informacji, które uczniowie i rodzice mogą wykorzystać podczas indywidualnej pracy.

Zasady bezpiecznej pracy w sieci

Książki dostępne online

Zdalne spotkania z pisarzami

Audiobooki i e-booki w Empiku

Jak uszyć maseczkę ochronną

 

Komunikat dla rodziców - zawieszenie zajęć szkolnych

Informujemy, że zgodnie z zaleceniami Ministra Edukacji Narodowej, w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa, od dnia 12 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. włącznie w szkole zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.

Wyjątkowo 12 i 13 marca 2020 r. (tj. czwartek i piątek) w szkole będą odbywały się zajęcia opiekuńcze w świetlicy w godzinach 6.30-16.30.

Prosimy na bieżąco sprawdzać informacje zamieszczane na stronie internetowej szkoły oraz przekazywane przez wychowawców klas w dzienniku elektronicznym.

Zalecamy, aby Państwo ograniczyli do minimum wyjścia dzieci poza dom. Ważne, aby unikały miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi, np. galerii handlowych, komunikacji miejskiej, kin itp.

Prosimy o dostosowanie się do powyższych zaleceń oraz zachowanie spokoju w celu zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa.

 

Postępowanie w związku z zagrożeniem koronawirusem

Zapisy dzieci do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021

Opłaty za obiady dla uczniów

Rekolekcje szkolne

Test na kartę rowerową

Konkurs na stanowisko głównego księgowego rozstrzygnięty

Szkolne  Święto Języka Ojczystego

Dzień Otwarty w SP nr 2 – zaproszenie

Działania wzmacniające bezpieczeństwo

RODO w szkole

Opłaty za obiady - luty 2020

Konkurs na stanowisko głównego księgowego

Zebranie z rodzicami

Opłaty za obiady - styczeń

Zimowa przerwa świąteczna

Kiermasz świąteczny w SP 2

Kiermasz bożonarodzeniowy - zaproszenie

Opłaty za obiady - grudzień

Uwaga! Utrudnienia!

Stypendia szkolne

Informacja o wynikach naboru na stanowisko głównego księgowego

Szkoła pamięta

Przerwa w dostępności e-dziennika

Konkurs recytatorski - zaproszenie

Opłaty za obiady - październik 2019

Konkurs na stanowisko głównego księgowego

Organizacja zajęć 14 października 2019 r.

Wyjście do kina

Święto Patrona Szkoły - zapowiedź

Zebrania "trójek klasowych"

Zebrania z rodzicami

Wykaz podręczników do religii na rok szkolny 2019/2020

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020


Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.