Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Uczniowie klasy III b oraz klasy VI a odwiedzili niedawno tarnowską papugarnię „Amazonia”, gdzie mieli możliwość nie tylko poszerzyć swoją wiedzę przyrodniczą, ale także miło spędzić czas.

papugarnia 04W papugarni dzieci zobaczyły szereg okazów tych pięknych ptaków z różnych stron świata. Papugi głośno powitały małych przyrodników, a na twarzach uczniów już od progu zagościł uśmiech. Papuga ara zaprezentowała swoje popisowe „dzień dobry”. Podczas zwiedzania dzieci mogły nakarmić i pogłaskać papugi. Specjalne ochronne peleryny sprawiły, że kontakt z tymi niezwykłymi ptakami odbywał się w bezpieczny i kontrolowany sposób. Wrażenia z tego wyjątkowego spotkania, po powrocie do szkoły, uczniowie wyrazili w formie plastycznej. Powstały ciekawe i barwne prace. To był dzień pełen niezwykłych przeżyć.

Zdjęcia - klasa III b

Zdjęcia - klasa VI a


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.