Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Któż z nas nie chciałby podróżować po różnych fascynujących zakątkach naszego globu? Impulsem do odkrycia w sobie ciekawego świata wędrowcy było spotkanie z podróżnikiem, a raczej podróżniczką, które odbyło się w naszej szkole 20 stycznia.

podroznik kenia 10Pani Anna Pachowicz z grupy Trzask opowiadała o podróży do Kenii. Opowieść o tym afrykańskim kraju i jego mieszkańcach – zarówno zwierzętach, jak i ludziach – była ilustrowana ciekawymi fotografiami oraz rekwizytami. Jak zwykle szczęśliwcy mogli dostać żelki za prawidłowe odpowiedzi na pytania, a niektórzy posłużyli za modele, przymierzając stroje i ozdoby tradycyjnych mieszkańców Kenii. Było sporo pozytywnych emocji, a przy tym całkiem niezła porcja przyrodniczej i geograficznej wiedzy. Może w kimś z naszych uczniów odezwie się podróżnicza żyłka?

Zdjęcia


Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.