Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

ksiazkiJeśli nie zdążyliście skorzystać z biblioteki szkolnej przed 12 marca 2020 r., to podaję sposób, jak zdobyć książki w domenach publicznych. Polecam:

WolneLektury.pl
Wolne Lektury to jedna z powszechnie używanych bezpłatnych bibliotek cyfrowych w Polsce. Repozytorium gromadzi lektury szkolne oraz dzieła klasyki literatury polskiej i światowej. Każdą książkę można czytać online lub pobrać na komputer czy urządzenie mobilne.

Epodreczniki.pl
Książki i materiały edukacyjne udostępniane przez serwis epodreczniki.pl są całkowicie bezpłatne i zostały dostosowane do potrzeb trzech grup wiekowych.

Lektury.gov.pl
Projekt lektury.gov.pl został zainicjowany przez dwa ministerstwa: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwo Cyfryzacji. Dzięki tej inicjatywie lektury można pobierać przez Internet i słuchać ich wersji audio lub czytać za pomocą wygodnej aplikacji mobilnej.

Polona
Polona to jedna z najnowocześniejszych i największych bibliotek cyfrowych w Polsce. Biblioteka Narodowa udostępnia w serwisie nie tylko swoje zbiory, ale też obiekty innych instytucji.

Ibuk.pl
Ibuk.pl to jedna z największych wypożyczalni e-booków w Polsce.


Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.