Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną w kraju, prosimy o przesłanie na skrzynkę mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie skanów lub fotografii dokumentów lub tylko informacji (imię i nazwisko dziecka, imiona rodziców, miejsce zamieszkania, numer telefonu, e-mail) potwierdzających, że chcecie Państwo zapisać dziecko do klasy pierwszej w naszej szkole.
Po ustaniu zagrożenia będzie możliwe uzupełnienie dokumentacji w postaci papierowej.

Serdecznie zapraszamy! Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z wyboru naszej szkoły.


Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.