Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

W tym roku, ze względu na ograniczenia związane z trwającym stanem pandemii, zakończenie roku szkolnego w naszej szkole będzie miało inny przebieg niż zazwyczaj.

Z konieczności rezygnujemy z uroczystego spotkania całej społeczności szkolnej na akademii. Na wspólne spotkanie zapraszamy tylko absolwentów szkoły – uczniów klas ósmych. Pozostali uczniowie będą odbierali świadectwa od wychowawców klas indywidualnie w wyznaczonych godzinach i we wskazanych salach.

Wszystkich przybywających do szkoły obowiązuje przestrzeganie zasad sanitarnych, tj. dezynfekcja rąk przy wejściu do szkoły, zasłanianie ust i nosa, założenie rękawiczek (konieczne w przypadku uczestników uroczystości dla klas ósmych) oraz zachowanie bezpiecznej odległości od innych osób (minimum 1,5 m).

Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2019/2020 – 26 czerwca 2020 r. (piątek)

Klasy VIII
- godz. 7.30 – Msza św. dla uczniów klas VIII w kościółku MB Szkaplerznej „Na Burku” (ul. Panny Marii)
- ok. godz. 8.00 (po zakończeniu Mszy św.) – spotkanie uczniów klas VIII na sali gimnastycznej w szkole, następnie spotkanie z wychowawcami

Klasy IV-VII
- w godz. 9.30-11.00 – indywidualny odbiór świadectw od wychowawców klas we wskazanych salach (numery sal będą umieszczone przy wejściu do szkoły)
- godz. 17.30 – Msza św. na zakończenie roku szkolnego w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Szkaplerznej (ul. Gumniska)

Klasy I-III
- w godz. 11.30-13.00 – indywidualny odbiór świadectw od wychowawców klas we wskazanych salach (numery sal będą umieszczone przy wejściu do szkoły)
- godz. 17.30 – Msza św. na zakończenie roku szkolnego w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Szkaplerznej (ul. Gumniska)


Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.