Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Pod koniec roku szkolnego nasza szkoła otrzymała 10 laptopów, które zostały wypożyczone uczniom niemającym odpowiedniego sprzętu komputerowego niezbędnego do nauki zdalnej.

komputery 01Sprzęt otrzymaliśmy od organu prowadzącego – Gminy Miasta Tarnowa, która realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Zdalna szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. Celem projektu jest zwiększenie dostępności technologii informacyjno-komunikacyjnej, umożliwiającej zdalną pracę szkół. Dzięki nowemu sprzętowi grupka naszych uczniów mogła bardziej aktywnie włączyć się w kształcenie na odległość. Nowe laptopy będą wykorzystywane w szkole oraz – w razie przejścia na nauczanie zdalne w przyszłym roku szkolnym – posłużą kolejnym uczniom.

Zdjęcia


Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.