Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

1 września rozpoczęliśmy rok szkolny 2020/2021. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią uroczystość została zorganizowana inaczej niż zazwyczaj.

rozpoczecie r 20 21 01Pierwsze po długiej przerwie spotkanie szkolnej społeczności odbyło się w małych grupach. Uczniowie klas IV-VIII spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych, w dwóch turach. Jedynie uczniowie klas I-III uczestniczyli w skromnej uroczystości na sali gimnastycznej, gdzie powitała ich p. dyr. Barbara Lasota. Szczególnie ciepłe słowa usłyszeli pierwszoklasiści, którym przyszło zaczynać szkolną przygodę w wyjątkowo trudnych okolicznościach. W imieniu starszych uczniów najmłodszych powitała również przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.

Mimo obowiązującego reżimu sanitarnego te pierwsze spotkania po okresie nauczania zdalnego i wakacjach sprawiły uczniom wiele radości. Zgodnie stwierdzili, że jak nigdy cieszy ich powrót do szkoły i możliwość nauki w warunkach stacjonarnych.

Wszystkim uczniom życzymy zdrowia, zapału i wytrwałości w nauce oraz wielu osiągnięć!

Zdjęcia


Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.