Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

30 września w naszej szkole obchodziliśmy Święto Patrona – Stanisława Konarskiego. W tym szczególnym dniu do grona uczniów „Dwójki” zostali przyjęci tegoroczni pierwszoklasiści.

20200930 pasowanie 09O godzinie 9.00 na sali gimnastycznej wszystkich zgromadzonych powitała Pani Wicedyrektor Małgorzata Pamuła. Uroczystość rozpoczęła się występem uczniów starszych klas, którzy przybliżyli najmłodszym postać patrona naszej szkoły. Następnie uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali swoje umiejętności w różnych dziedzinach, aby udowodnić, że zasługują na przyjęcie do grona pełnoprawnych uczniów – recytowali wiersze, pięknie śpiewali, a nawet prezentowali ćwiczenia ruchowe.

Po pokazie wiedzy i umiejętności uczniowie klasy pierwszej złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, a następnie zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie przez wychowawcę Marię Pułę. Po otrzymaniu pamiątkowych dyplomów pierwszoklasiści udali się na pyszny poczęstunek, który przygotowali dla nich rodzice.

Na uroczystości nie mogło zabraknąć również szkolnego chóru, który swoimi piosenkami dodatkowo uświetnił całą uroczystość. Był również występ grupy tanecznej działającej przy szkolnej świetlicy.

Nowym uczniom SP nr 2 życzymy samych sukcesów i radosnych dni!

Zdjęcia


Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.