Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Igor Banek – ubiegłoroczny ósmoklasista, a obecnie już absolwent naszej szkoły znalazł się w gronie uczniów, którzy otrzymali honorowe odznaczenie Prymus Tarnowa.

prymus tarnowa 03To zaszczytne wyróżnienie zostało przyznane przez władze miasta w czerwcu, ale ze względu na pandemię nie było uroczystej gali i odznaczenia dla prymusów dopiero w ostatnim czasie trafiły do uczniów. Igor znalazł się wśród 51 uczniów ze wszystkich tarnowskich szkół, którzy otrzymali tytuł Prymusa Tarnowa. Jest to wyróżnienie przyznawane uczniom, wybranym przez dyrekcję każdej tarnowskiej szkoły, które mogą pochwalić się wybitnymi wynikami w nauce, uzyskały wysoką średnią lub wykazały się wzorcową postawą społeczną. Serdecznie gratulujemy naszemu uczniowi i życzymy mu sukcesów w dalszej edukacji!

Zdjęcia


Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.