Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Dyrektor szkoły uprzejmie informuje, że zgodnie z zapowiedzią MEiN od 18 stycznia 2021 r. uczniowie klas I-III pracują w trybie stacjonarnym, a klasy IV-VIII w trybie zdalnym.

Klasy I-III pracują wg zasad przesłanych do rodziców przez dyrektora szkoły za pośrednictwem e-dziennika. Prosimy o stosowanie się do ustalonych zasad organizacji pracy szkoły i przestrzeganie reżimu sanitarnego. Przypominamy, że do szkoły można przysłać tylko dziecko zdrowe bez objawów przeziębienia czy grypopodobnych. Wszystkich obowiązuje przestrzeganie zasad sanitarnych określonych w Wytycznych MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych (link poniżej).

 

W klasach IV-VIII nadal obowiązują zasady organizacji realizacji zadań w SP nr 2 w Tarnowie w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem covid-19 zamieszczone na stronie internetowej szkoły – TUTAJ. W klasach ósmych możliwe jest nadal prowadzenie przez nauczycieli konsultacji w grupach do 5 osób wg ustaleń z wychowawcami klas.

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych


Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.