Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Po raz drugi odbył się w naszej szkole Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV-VI.

Wzięło w nim udział 33 uczniów, z których pięcioro najlepszych reprezentowało naszą szkołę na międzyszkolnym Dyktandzie „O Pióro Dyrektora Gimnazjum nr 4 w Tarnowie”. Piotr Farbisz z kl. VI b oraz Bartosz Wiśnicki z IV a otrzymali wyróżnienia i nagrody rzeczowe. Poniżej przedstawiamy wyniki etapu szkolnego.

Na etapie szkolnym najlepsze wyniki uzyskali:

1. Anna Okas, kl. VI a
2. Bartosz Wiśnicki, kl. IV a
3. Piotr Farbisz, kl. VI b
4. Kinga Mazurkiewicz, kl. VI b
5. Gabriela Leśniak, kl. VIa
6. Aleksandra Sacha, kl. Va
7. Anna Gorycka, kl. V b
8. Angelika Bocheńska, kl. VI b
9. Maksymilian Strychała, kl. V a
10. Jakub Ożga, kl. IV a

Wszystkim serdecznie gratulujemy!


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.