Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Z przyjemnością informujemy, że znamy wyniki XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”, w którym nasi uczniowie odnieśli sukces.

swietlikKonkurs ten popularyzuje nauki przyrodnicze wśród uczniów szkół podstawowych. 9 września 2020 r. wzięło w nim udział dziewięciu uczniów naszej szkoły. Konkurs był przeniesiony z marca, zatem uczniowie klasy siódmej pisali test dedykowany klasie szóstej i podobnie uczniowie klasy szóstej pisali test dla klasy piątej. Dwóch uczniów naszej szkoły zdobyło wyróżnienie w konkursie, a jeden uczeń uzyskał tytuł laureata II miejsca.
1. Oskar Święs kl. VII c – laureat II miejsca
2. Bartłomiej Skawiński kl. VII c – wyróżnienie
3. Bartosz Kiciński kl. VII a – wyróżnienie
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i ich rodzicom!

Motto szkoły


 

Nie tylko rozwijanie umysłu
za pomocą nauk
i umiejętności,
lecz przede wszystkim
uszlachetnianie serc i dusz.

              Stanisław Konarski

oferta sp2 txt

logo kuratorium

logo niepodlegly

BIP

logo NSP 1


Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.