Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Kilkunastoosobowa grupa uczniów z naszej szkoły spędziła część wakacji na kolonii w Łazach nad Morzem Bałtyckim.

Młodzież wypoczywała w ośrodku „Posejdon” położonym blisko pięknej, piaszczystej plaży. Atrakcji było co niemiara. Pamiętne okazały się: wycieczka do Kołobrzegu i rejs statkiem po wzburzonym morzu, wejście na latarnię morską, zwiedzanie Darłowa czy szaleństwa w aqua parku.

Wielu wrażeń dostarczyły też wszystkim: chrzest kolonijny, wybór najmilszej kolonistki i najmilszego kolonisty, zabawa w „randkę w ciemno”, rozgrywki sportowe, konkurs na rzeźbę z piasku, dyskoteki oraz liczne spacery i kąpiele morskie. Opiekę nad uczestnikami kolonii pełniła pani Joanna Pawelec.

Wakacyjne przygody pozostawiły wiele pięknych wspomnień, które na pewno uprzyjemnią niektórym powrót do codziennych obowiązków, także tych szkolnych. Najważniejsze to nie tracić ducha i pamiętać, że… „znów będą wakacje”!


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.