Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Uczniowie klas szóstych wzięli udział w III Konkursie Języka Angielskiego zorganizowanym przez Gimnazjum nr 4 w Tarnowie.

Celem konkursu było pogłębienie wiedzy gramatycznej i leksykalnej oraz wiadomości o kulturze Wielkiej Brytanii. Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów. W ścisłej czołówce znalazła się Agnieszka Siedlik z klasy VI b.

Do eliminacji szkolnych przystąpiło 8 uczniów z klas VI a i b. Spośród nich do etapu międzyszkolnego zakwalifikowało się 7 osób. Drugi etap odbył się w formie testowej 18 marca na terenie Gimnazjum nr 4. W tym etapie konkursu wzięło udział 62 uczniów ze szkół podstawowych z Tarnowa.

Uczennica naszej szkoły, Agnieszka Siedlik, zajęła bardzo wysokie piąte miejsce. Agnieszce gratulujemy sukcesu oraz dyplomu, a pozostałym uczestnikom życzymy wytrwałości w pogłębianiu wiedzy z języka angielskiego.Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem Elżbiety Popiel.


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.