Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie


KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE


Małopolski Konkurs Humanistyczny

Etap wojewódzki
Maja Gdula, kl. VI a – finalistka

Etap rejonowy
Udział: Maja Gdula, kl. VI a, Anna Gorycka, kl. VI b, Filip Gacek, kl. VI a

Etap szkolny
I miejsce: Maja Gdula, VI a
II miejsce: Filip Gacek, VI a
III miejsce: Anna Gorycka, VI b
Udział: Bartosz Wiśnicki kl. V a, Jakub Ożga kl. V a, Rafał Spyra kl. VI b, Julia Kiełbasa kl. VI b, Kamila Szepielak kl. VI b, Krzysztof Wałęga kl. VI b, Katarzyna Drwal kl. VI b


III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Do Ciebie mówię, Wielki Tułaczu” organizowany przez SP nr 10 w Tarnowie

Wyróżnienie – Magdalena Grobecka, kl. IV b


Mistrzostwa Tarnowa w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce i tytuł Wicemistrzów Tarnowa – drużyna dziewcząt w składzie: Anna Dudek, Wiktoria Leśniak, Kinga Porada, Patrycja Broniek, Roksana Juźwiak, Martyna Kocik, Daria Pięciak, Aleksandra Wojtanowska

II miejsce i tytuł Wicemistrzów Tarnowa – drużyna chłopców w składzie: Filip Gacek, Filip Fido, Patryk Leszczyński, Adrian Kubacki, Przemysław Kusyk, Kacper Ramian, Kacper Dubin, Maciej Ostrowski, Patryk Kuta


XII Międzyszkolny Konkurs Literacki pod hasłem „Przygodo, gdzie jesteś?” organizowany przez SP nr 2 w Tarnowie

II miejsce – drużyna w składzie: Filip Fido, Filip Gacek, Rafał Spyra


Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Gimnazjum nr 4 w Tarnowie

II miejsce – Rafał Spyra, kl. VI b

 

Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Gimnazjum nr 7 w Tarnowie

III miejsce – Anna Gorycka, kl. VI b

 

Konkurs Plastyczno-Językowy „Healthy Lifestyle” organizowany przez SP nr 5 w Tarnowie

Wyróżnienie: Barbara Iwaniec, Sandra Wróblewska, kl. VI b

 

XII Małopolskie Dni Książki „Książka i Róża” - Konkurs Plastyczny „Bajkowa kraina Juliana Tuwima” organizowany przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie

Marta Proszowska, kl. I a – nagroda w kategorii: najładniejsza zakładka do książki, wydrukowanie zakładki wg projektu laureatki


Zawody pływackie „Już pływam – sprawność na całe życie” organizowane przez UMT UKS „Sokół – Mościce”

III miejsce – Wojciech Rubacha, kl. III a

 


KONKURSY SZKOLNE

 

I Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Pan Tadeusz Adama Mickiewicza – piękno przyrody ukryte w poezji”

I miejsce (ex aequo) – Dominika Dudziak, kl. IV a, Magdalena Grobecka, kl. IV b

II miejsce – Kinga Cygan, kl. IV a

III miejsce (ex aequo) – Karolina Barwacz, kl. IV a, Mikołaj Czernik, kl. IV b

Wyróżnienia:
Filip Fido, kl. VI a
Julita Myszor, kl. IV a

Dyplomy za udział:
Aleksandra Panek, IV b
Martyna Lisowska, kl. IV b
Daria Marut, kl. IV b
Roksana Juźwiak, kl. VI a


III Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów kl. IV-VI

Klasy V-VI
I miejsce – Jakub Ożga, kl. V a
II miejsce – Maksymilian Strychała, kl. VI a
III miejsce – Julia Kiełbasa, kl. VI b

Klasy IV
I miejsce – Kinga Cygan, kl. IV a
II miejsce – Dominika Dudziak, kl. IV a

 

VI Szkolny Konkurs Mitologiczny pod hasłem „Z wizytą w Helladzie i na Olimpie”

Wyniki na poziomie klas V:
I miejsce – Dominika Zelek, kl. V a
II miejsce – Jakub Ożga, kl. V a
III miejsce – Agnieszka Schabowska, kl. V a

Wyniki na poziomie klas VI:
I miejsce – Rafał Spyra, kl. VI b
II miejsce – Filip Gacek, kl. VI a
III miejsce – Maja Gdula, kl. VI a


Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas II i III

I miejsce – Paweł Farbisz, kl. III a
II miejsce – Weronika Starzyk, kl. III a
III miejsce – Liwia Latosińska, Oskar Jasiak, kl. III b


Konkurs Biblioteczny z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych

Zwycięzcy:
Karolina Barwacz z kl. 4 a
Danuta Kowalska z kl. 4 a
Wiktor Makowicz z kl. 4 a
Nikola Glanowska z kl. 3 b
Martyna Mytnik z kl. 3 a
Jakub Stachura z kl. 2 b

 

Konkurs Plastyczno-Czytelniczy pod hasłem „Mój ulubiony kot w literaturze” dla uczniów kl. I-III organizowany przez bibliotekę szkolną

I miejsce – Dawid Latosiński, kl. I a
I miejsce – Weronik Wróbel, kl. II a
III miejsce – Wojciech Rubacha, kl. III a

Wyróżnienia
Aleksandra Koperny, kl. III a
Patryk Klisiewicz, kl. III a
Weronika Biedroń, kl. III a
Anna Kiwior, kl. II b

 

Konkurs na projekt przyrodniczo-czytelniczy „Co wiemy o kotach” dla uczniów kl. IV-VI organizowany przez bibliotekę szkolną

I miejsce – Mikołaj Czernik i Kajetan Nowak, kl. IV b

Wyróżnienia
- Klasa V a
- Klasa IV b
- Nikola Szczupak, kl. V a
- Aleksandra Podolczak, kl. V a
- Agnieszka Schabowska, k. V a

 

Turniej piłki siatkowej klas trzecich organizowany przez MUKS „Sokół-Gumniska” – konkurs na najlepszego sportowca

Kategoria dziewcząt:
I miejsce: Adrianna Kubińska
II miejsce: Weronika Starzyk
III miejsce: Magda Mierzwa
IV miejsce: Martyna Mytnik

Kategoria chłopców:

I miejsce: Szymon Wajda
II miejsce: Filip Białobrzewski
III miejsce: Michał Walnik
IV miejsce: Szymon Marcinek


Konkurs o tytuł Superdziewczyny organizowany przez Samorząd Uczniowski

I miejsce – Anita Zych, kl. VI a
II miejsce – Wiktoria Leśniak, kl. VI b, Aleksandra Podolczak, kl. V a

 

Konkurs o tytuł Dżentelmena Szkoły organizowany przez Samorząd Uczniowski

I miejsce – Przemysław Kusyk kl. VI a


 


Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.