Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

16 maja odbyła się uroczystość rozdania dyplomów i nagród laureatom Międzynarodowego Konkursu „Mały Artysta” zorganizowanego przez Tarnowskie Towarzystwo Przyjaciół Węgier i Przedszkole nr 17 w Tarnowie. Uczestniczyli w nim i nagrody zdobyli uczniowie uczęszczający na kółko plastyczne, jakie prowadzi w naszej szkole p. Barbara Smorczewska. Wśród laureatów są: Agnieszka Siedlik, Michał Brniak i Mateusz Zunica - wszyscy z klasy II b.


Konkurs odbywa się co 2 lata. Do tej pory był imprezą ogólnopolską i w każdej jego edycji brali z powodzeniem udział uczestnicy naszego kółka plastycznego. Tym razem, w edycji już międzynarodowej, nasze dzieci zdobyły nagrody, choć ilość nadesłanych prac i ich jakość była imponująca.

W kategorii prace przestrzenne, za rzeźbę przedstawiającą Mauzoleum gen. Bema, II nagrodę otrzymała Agnieszka Siedlik z kl. II b. Za przedstawienie postaci zwierząt w swych pracach malarskich specjalną nagrodę członka jury Aleksandry Zuby-Benn otrzymał Michał Brniak, a wyróżnienie Mateusz Zunica. Obaj są także uczniami klasy II b. Gratulujemy laureatom!

Zwycięzcom w konkursie nagrody wręczały: Dorota Skrzyniarz - wiceprezydent m. Tarnowa, Wiesława Kozaka-Jaworska - prezes Tarnowskiego Towarzystwa Przyjaciół Węgier, Helena Jasińska - starszy wizytator Kuratorium Oświaty oraz Bożena Krasoń - dyrektor Przedszkola nr 17.


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.