Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

11 maja na stadionie Tarnovii odbył się finał turnieju piłkarskiego „Z podwórka na stadion”, przeznaczonego dla uczniów klas III i IV szkół podstawowych. Reprezentacja naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce i jednocześnie awansowała do rozgrywek wojewódzkich. Odbędą się one 6 czerwca w Tymbarku.
 
Zdjęcia

Pierwszym etapem turnieju „Z podwórka na stadion” był festyn piłkarski szkół podstawowych, jaki odbył się na boisku Tarnovii 25 kwietnia. Jego celem była popularyzacja gry w piłkę nożną wśród najmłodszych. W rozgrywkach wzięło udział 16 drużyn podzielonych na dwie grupy eliminacyjne. Drużyna z naszej szkoły zajęła w swojej grupie I miejsce i awansowała do turnieju finałowego. Oto wyniki meczów w I etapie:

SP 2 – SP 18         3:0
SP 2 – SP 14         3:0
SP 11 – SP 2         0:3 (walkower)
SP 2 – SP 7           5:4
SP 2 – SP 23         3:0 (walkower)
SP 2 – SP 10         5:0

W turnieju finałowym, jaki odbył się 11 maja, uczestniczyło 8 drużyn. Wyniki meczów rozegranych przez naszą drużynę są następujące:
SP 2 – SP 9         2:0
SP 2 – SP 19       2:1
SP 18 – SP 2       2:4
SP 14 – SP 2       0:1

O pierwsze miejsce drużyna naszej szkoły walczyła z zespołem Szkoły Podstawowej nr 1 i pokonała ją 5:2. Ostatecznie chłopcy z klasy III zajęli pierwsze miejsce i zdobyli awans do rozgrywek wojewódzkich, które odbędą się 6 czerwca w Tymbarku.

Skład zwycięskiej drużyny SP 2:

Kamil Kobielski
Krystian Kobielski
Mateusz Wajda
Mateusz Dudek
Adrian Minnich
Rafał Orłowski
Dominik Widłak
Kamil Nosek
Konrad Halastra
Piotr Bartosik

Opiekunem drużyny jest p. Małgorzata Kocan-Kałucka.


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.