Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Tak jak w całej Polsce, również w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Papieski. Aby uczcić pamięć wielkiego Rodaka, uczestniczyliśmy we Mszy św. oraz programie artystycznym poświęconym Papieżowi. Wcześniej w ramach ogłoszonych konkursów szkolnych przygotowywaliśmy albumy i plansze. Poniżej znajdziecie nazwiska laureatów tych konkursów.Zdjęcia

16 października wszystkie klasy pod opieką wychowawców wzięły udział w uroczystej Mszy św., w czasie której modliliśmy się o rychłą beatyfikację wielkiego Papieża-Polaka. Mszę św. w kościele pw. Archanioła Gabriela odprawił nasz katecheta, ks. Kazimierz Talarek. Wcześniej wysłuchaliśmy programu słowno-muzycznego poświęconego Janowi Pawłowi II, w wykonaniu uczniów i uczennic naszej szkoły, przygotowanego pod kierunkiem s. Bernadetty Dudek. Natomiast w szkole została otwarta wystawa prac konkursowych – albumów i plansz na temat życia i posługi Jana Pawła II. A oto zdobywcy głównych nagród w konkursach:

I miejsce
Praca zbiorowa uczniów kl. V b:
Piotr Sus
Katarzyna Nalepka
Renata Skwarło

II miejsce (ex aequo)
Kamil Michoń, kl. IV c
Mateusz Skrabacz, kl. IV c

III miejsce
Mateusz Wytrwał, kl. IV a

Wyróżnienia
Klasa I b
Klasa II a
Sebastian Dydo, Kamil Gołąb – kl. IV a


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.