Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Dziś rozpoczęliśmy rok szkolny 2006/2007. Najpierw uczniowie, nauczyciele i rodzice uczestniczyli we Mszy św. w kościele pw. Archanioła Gabriela. Następnie wszyscy spotkaliśmy się na dziedzińcu szkolnym.

Pani dyr. Zofia Drwal serdecznie przywitała wychowanków wypoczętych po wakacyjnej przerwie, a także pierwszoklasistów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Krótką część artystyczną na pożegnanie wakacji zaprezentowali uczniowie klas drugich. Potem poszczególne klasy spotkały się ze swoimi wychowawcami.

Praca w nowym roku szkolnym powinna być przyjemniejsza, ponieważ rozpoczynamy ją w odremontowanym budynku. W czasie wakacji został m.in. przeprowadzony gruntowny remont łazienek, odmalowano także hol na pierwszym piętrze starej szkoły oraz część korytarzy. Pozostaje tylko… zabrać się do pracy. Życzymy więc wszystkim uczniom dużo zapału do nauki, wytrwałości i wielu sukcesów!
Zdjęcia


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.