Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

29 maja 2004 roku odbył się w naszej szkole wernisaż malarstwa uczennic klasy Vc pt. „Pokażę ci mój świat”. Swoje prace przedstawiały: Aleksandra Bernaś, Dominika Flesza, Dominika Najdała, Martyna Kania, Monika Jurczak i Katarzyna Łucarz.

Dziewczęta zaprosiły na swoją uroczystość dyrekcję szkoły, nauczycieli, rodziny, koleżanki i kolegów. Zebranych gości powitała w imieniu młodych malarek p. Barbara Smorczewska, nauczycielka plastyki i organizatorka wystawy. Wspominała o osiągnięciach plastycznych dziewczynek, m.in. o przyznanych im nagrodach i o zorganizowanej wystawie ich prac w Miejskiej Bibliotece Publicznej w 2002 roku. Omawiała też techniki prac zaprezentowane na obecnej wystawie m.in. malarstwo, rysunek, grafikę i techniki dekoracyjne. Później głos zabrała p. dyr. Z. Drwal, podziwiała styl i zdolności dziewcząt, gratulowała artystkom.
Swoje wychowanki pochwaliła też p. M Markiewicz-Klas. P. Smorczewska zachęciła gości do oglądania wystawy. Wszyscy zwiedzający mogli porozmawiać z artystkami na temat ich prac. Wystawę odwiedziły jeszcze poszczególne klasy. We wszystkich wzbudziła duży zachwyt.

Zdjęcia


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.