Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

W przededniu świąt Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły i Gimnazjum „U Konarskiego” spotkali się na uroczystym poranku. Panie dyrektor obu szkół złożyły wszystkim życzenia oraz przekazały każdej klasie opłatki, którymi uczniowie i nauczyciele przełamali podczas klasowych wigilii. Następnie wszyscy obejrzeli bogatą część artystyczną. Na zakończenie zostały ogłoszone wyniki konkursu szopek bożonarodzeniowych.


Członkowie działającego w naszej szkole Koła św. Franciszka przedstawili inscenizację legendy o tym, jak św. Franciszek oswoił wilka. Przygotowali ją pod kierunkiem pani katechetki Beaty Wilkosz. Grupa wychowanków świetlicy, pod opieką pani Urszuli Migały, zaprezentowała montaż wierszy o tematyce bożonarodzeniowej. Zaś uczniowie klasy III b z piosenką i na wesoło żegnali Stary Rok, a witali nadchodzący Nowy Roczek. Ciekawy program na temat angielskich zwyczajów bożonarodzeniowych zaprezentowali uczniowie Gimnazjum. Na zakończenie zostały ogłoszone wyniki szkolnego konkursu szopek bożonarodzeniowych, a pani dyrektor wręczyła zwycięzcom nagrody.

ZDJĘCIA


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.