Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

11 listopada 2013 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły wzięli udział w uroczystych obchodach 95. rocznicy odzyskania niepodległości z udziałem władz miejskich Tarnowa.

Członkowie pocztu sztandarowego – uczniowie klasy VI uczestniczyli w apelu przy Grobie Nieznanego Żołnierza, z powagą i godnością prezentując sztandar naszej szkoły. W uroczystościach wzięli udział licznie zgromadzeni tarnowianie oraz władze miejskie.
 

 

 

 


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.