Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

W listopadzie został oddany do użytku szkolny plac zabaw zaprojektowany i wykonany w ramach rządowego programu Radosna Szkoła. Choć deszczowa aura nie sprzyjała ostatnio zabawom na świeżym powietrzu, przedszkolaki poznały już urok nowego miejsca.

Nowoczesny plac zabaw o powierzchni 240 metrów kwadratowych powstał na zielonym terenie od strony ulicy Nadbrzeżnej. Jest ogrodzony i wyłożony bezpieczną nawierzchnią amortyzującą ewentualne upadki dziecka. Wokół placu posiana została trawa, będąca również terenem zielonym. Plac wyposażony jest w sprzęt rekreacyjny: huśtawkę „Ważka”, sześciokąt wielofunkcyjny, zestaw do ćwiczeń ze zjeżdżalnią, tablicę do malowania ze sklepikiem, ściankę sprawnościową, zestaw do przeskoków, drewniane ławki oraz kosz na śmieci i tablicę informacyjną zawierającą regulamin.

Dzięki tej inwestycji teren szkoły bardzo zyskał na estetyce, ponieważ sam plac jest kolorowy, przyciąga uwagę przechodniów. Przy okazji przebudowy zniknęła również stara wiata śmietnikowa, którą zastąpiła nowa, estetyczna i znacznie mniej widoczna.

 

ZDJĘCIA


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.