Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Od dwóch lat odbywają się w naszej szkole zajęcia kółka szachowego. 10 grudnia 2013 r. czterech uczestników tych zajęć wzięło udział w Indywidualnym Turnieju Szachowym w ramach Mistrzostw Tarnowa. Mikołaj Czernik z kl. V b zdobył V miejsce. Gratulujemy!

Oprócz Mikołaja Czernika naszą szkołę reprezentowali na turnieju: Szymon Koral, Michał Konieczny i Piotr Panek. W rozgrywkach w sumie wzięło udział 42 chłopców z niemal wszystkich szkół podstawowych z terenu miasta. Turniej, zorganizowany przez Tarnowski Miejski Szkolny Związek Sportowy, odbywał się przy parafii pw. bł. Karoliny Kózkówny w Tarnowie, gdzie działa Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „Karolina”. Mikołajowi gratulujemy pierwszego sukcesu, a wszystkim młodym szachistom z naszej szkoły życzymy wytrwałości i wielu zwycięstw.
 


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.