Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

20 grudnia gościliśmy w naszej szkole tarnowski zespół kameralny Betania, który wystąpił z pięknym koncertem kolęd. Mogliśmy nie tylko słuchać kolęd w znakomitym wykonaniu, ale również włączyć się we wspólny śpiew.

Zespół Betania udało się zaprosić do naszej szkoły dzięki pani Beacie Chrobak, która gra w nim na skrzypcach. Kolędy i pastorałki śpiewał znany w Tarnowie wykonawca muzyki religijnej Marcin Walkowicz. Świetnie poradził sobie także z prowadzeniem koncertu, tak że młoda widownia słuchała zauroczona i żywo reagowała na propozycje włączenia się w śpiew. Wraz z artystami wystąpiła również nasza uczennica Ola Koperny z klasy IV a, która zaśpiewała po francusku kolędę „Cicha noc”. Również jej wykonanie spotkało się z bardzo życzliwym przyjęciem.

Oprawę poetycką koncertu przygotowali uczniowie klasy V a, przebrani w stroje aniołów. Świąteczne spotkanie kolędowe zakończyło się złożeniem życzeń przez Dyrekcję szkoły oraz przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. W tym dniu odbyły się również klasowe spotkania opłatkowe.

ZDJĘCIA


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.