Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

1. Oświadczenie o zatrudnieniu lub studiowaniu rodziców/opiekunów kandydata (załącznik nr 6) - do oświadczenia należy dołączyć zaświadczenie z pracy/z uczelni.

2. Oświadczenie rodziców/opiekunów o zapisaniu do oddziału przedszkolnego dziecka pięcioletniego oraz dziecka sześcioletniego (załącznik nr 7).

3. Oświadczenie o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 przez rodzeństwo kandydata (załącznik nr 8) – do oświadczenia zostanie dołączona Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w naszej placówce.

4. Oświadczenie o kontynuowaniu edukacji szkolnej w Szkole Podstawowej nr 2 przez rodzeństwo kandydata (załącznik nr 9) - do oświadczenia zostanie dołączone zaświadczenie ze szkoły.

5. Oświadczenie o lokalizacji miejsca pracy rodzica (załącznik nr 10) – do oświadczenia należy dołączyć zaświadczenie z pracy rodzica.

6. Oświadczenie o czasie pobytu dziecka w przedszkolu (załącznik nr 11).

7. Oświadczenie o miejscu zamieszkania dziecka (załącznik nr 5) – do oświadczenia należy dołączyć dokument potwierdzający miejsce zamieszkania dziecka.
 


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.