Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

28 lutego odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty, na który zaproszone zostały dzieci przedszkolne pięcio- i sześcioletnie wraz z rodzicami. Goście poznawali szkołę i uczestniczyli w przygotowanych dla nich atrakcjach.

Spotkanie rozpoczęło się od małej olimpiady sportowej na sali gimnastycznej. Dzieci musiały wykazać się dużą sprawnością, pokonując przygotowany dla nich tor przeszkód przygotowany. Za każde wykonane zadanie zdobywały punkty w formie cukierków. Następnie zostały zaproszone do świetlicy szkolnej na przedstawienie pt. „Calineczka” i zajęcia biblioteczne z Bolkiem i Lolkiem. Tutaj musiały wykazać się znajomością krótkich filmików oraz odpowiedzieć na pytania, ułożyć puzzle i wymalować bohaterów.

Goście odwiedzili również salę nr 3, gdzie odbyła się lekcja języka angielskiego na wesoło, z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Następnie rodzice wraz z dziećmi zwiedzili budynek szkolny i sale lekcyjne. Była również okazja do rozmów z panią dyrektor, nauczycielami i specjalistami: pedagogiem, logopedą, socjoterapeutą, oligofrenopedagogiem, tyflopedagogiem i arteterapeutą.

Po wykonaniu wszystkich zadań, wykazaniu się orientacją w budynku szkolnym i zdobyciu maksymalnej liczby punktów, dzieci otrzymywały słodycze oraz labirynt pt. „Znajdź drogę do Szkoły nr 2”. Kiedy najmłodsi byli zajęci zabawą i gromadzeniem punktów, rodzice mogli miło spędzić czas w kawiarence.

Zdjęcia

Zdjęcia na tarnów.naszemiasto.pl
 


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.