Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Konkursy międzyszkolne

Konkurs na najciekawszy wiersz o ekologii i bezpieczeństwie użytkowania gazu zorganizowany przez PGNiG
I miejsce - Matti Saarela, kl. I b
Wyróżnienia: Wiktoria Smoleń i Alicja Toja - kl. I b

V Konkurs Plastyczny "Mały Artysta" - edycja międzynarodowa organizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Węgier i Przedszkole Publiczne nr 17 w Tarnowie
Grand Prix Konkursu - Agnieszka Schabowska, kl. III a

Międzyszkolny Konkurs "Ortograficzny Zawrót Głowy” organizowany przez SP nr 3 w Tarnowie etap międzyszkolny
III miejsce - Piotr Mordawski, kl. VI a
Udział: Agnieszka Siedlik kl. VI b, Piotr Farbisz kl. V b

Konkurs Ortograficzny Dyktando "O Pióro Dyrektora Gimnazjum nr 4 w Tarnowie”
II miejsce - Anna Gorycka, kl. IV b
Wyróżnienia: Anna Okas kl. V a, Marzena Urbaś VI b, Piotr Mordawski VI a, Patrycja Łabno VI a
Udział: Kinga Mazurkiewicz V b, Lena Kołodziej V b, Paulina Budzik VI b

Mistrzostwa Tarnowa w minisiatkówce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej - luty 2011
II miejsce - drużyna chłopców w składzie: Rafał Siedlik, Konrad Kawa, Bartosz Wajda, Filip Gacek, Jakub Cholewa, Konrad Wielgus, Dawid Sutkowski, Konrad Sak.
III miejsce - drużyna dziewcząt w składzie: Magdalena Drabik, Marzena Urbaś, Sylwia Pięciak, Wioletta Marcinek, Sylwia Ludwa, Angelika Bocheńska, Klaudia Jasiak, Patrycja Wróbel, Aleksandra Gałuszka, Paulina Knapczyk.

Małopolski Konkurs Matematyczny
Etap rejonowy
Udział:
Żaneta Kras, kl. VI a

Etap szkolny
Uczestniczyło w nim 24 uczniów z klas V-VI. Najwyższe lokaty zajęli:
Żaneta Kras, VI a
Bartosz Wajda, V a
Rafał Siedlik, V a
Piotr Mordawski, VI a
Klaudia Jasiak, VI b
Agnieszka Siedlik, VI b
Gabriela Leśniak, V a
Paula Szypuła, V a
Sara Szubert, V a
Szymon Barszcz, V a

Małopolski Konkurs Przyrodniczy
Etap rejonowy
Udział:
Kinga Kucajda, kl. VI b

Etap szkolny
Udział wzięło 18 uczniów. Najwyższe wyniki zdobyli: Kinga Kucajda VI b, Szymon Barszcz V a, Paulina Polek V a.

Małopolski Konkurs Humanistyczny
Etap Szkolny

I miejsce - Agnieszka Siedlik, kl. VI b
II miejsce - Kinga Kucajda, kl. VI b
III miejsce - Michał Brniak, kl. VI b
Udział: Paula Stężowska VI b, Magdalena Drabik VI b, Aleksandra Orlicka V b.

X Międzyszkolny Konkurs Literacki organizowany przez SP nr 2 w Tarnowie
Etap międzyszkolny
V miejsce – drużyna s w składzie: Żaneta Kras VI a, Anna Okas V a, Wioletta Pochroń VI a
Udział: drużyna w składzie: Anna Gorycka IV b, Paula Stężowska VI b, Marzena Urbaś VI b.

Etap szkolny:
I miejsce: Wioletta Pochroń, VI a
II miejsce: Anna Gorycka, IV b
III miejsce: Anna Okas, V a
IV miejsce: Żaneta Kras, VI a
V miejsce: Marzena Urbaś, VI b
VI miejsce: Paula Stężowska, VI b
Udział: Paula Szypuła V a, Piotr Mordawski VI a, Klaudia Jasiak VI b, Katarzyna Drwal IV b, Gabriela Mamcarczyk V b, Sylwia Ludwa, V b, Kamila Szepielak IV b.

Konkurs recytatorski "Do Ciebie mówię, Wielki Tułaczu" zorganizowany przez SP 10 w Tarnowie
Szkołę reprezentowali: Wioletta Pochroń kl. VI a, Rafał Siedlik kl. V a.

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego w Gimnazjum nr 4 w Tarnowie
Etap międzyszkolny
V miejsce
- Agnieszka Siedlik, kl. VI b
W eliminacjach szkolnych wzięło udział 8 uczniów z klas VI a i b. Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowało się 7 osób.

Konkursy szkolne

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas IV-VI
I miejsce - Piotr Mordawski, kl. VI a
II miejsce - Anna Okas, kl. V a
III miejsce - Patrycja Łabno, kl. VI a
IV miejsce - Kinga Mazurkiewicz, kl. V b
V miejsce - Lena Kołodziej, kl. V b
VI miejsce - Marzena Urbaś, kl. VI b
VII miejsce - Paulina Budzik, kl. VI b
VIII miejsce - Anna Gorycka, kl. IV b
W konkursie wzięło udział 57 uczniów z klas IV –VI.

Szkolny Konkurs Literacki "Brzechwa - dzieciom” dla uczniów klas II-III. Konkurs składał się z dwóch etapów. W drugim etapie wzięło udział 21 finalistów. Oto zwycięzcy:
Na poziomie klas III:
Krzysztof Wałęga, kl. III a
Dominika Zelek, kl. III a
Martyna Wytrwał, kl. III b

Na poziomie klas II:
Jakub Kras, kl. II b
Mikołaj Czernik, kl. II b
Martyna Lisowska, kl. II b

Szkolny Konkurs Mitologiczny
I miejsce - Piotr Mordawski, kl. VI a
II miejsce - Kinga Kucajda, kl. VI b, Filip Gacek, kl. IV a
III miejsce - Paula Stężowska, kl. VI b

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas II-III
I miejsce
Bartosz Wiśnicki - kl. III a
Krzysztof Wałęga - kl. III a

II miejsce
Jakub Ożga - kl. III a
Jakub Tarnawski - kl. II b

III miejsce
Jakub Kras - kl. II b
Szymon Forajter - kl. II b
Aleksandra Wojtanowska - kl. III b


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.