Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

11 listopada 2015 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły wzięli udział w uroczystych obchodach Narodowego Święta Niepodległości z udziałem władz miejskich Tarnowa.

Członkowie pocztu sztandarowego – uczniowie klas szóstych pod opieką p. Elżbiety Popiel uczestniczyli w apelu pamięci przy Grobie Nieznanego Żołnierza, z powagą i godnością reprezentując naszą szkołę. W uroczystościach wzięli udział licznie zgromadzeni tarnowianie oraz władze miejskie, a także przedstawiciele różnych organizacji i stowarzyszeń. Spotkanie zakończyła salwa honorowa, po niej zaś pod pomnikiem składano wiązanki kwiatów oraz światła pamięci, które uczestnikom uroczystości wręczali harcerze.

Zdjęcia


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.