Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

W klasie V b podczas cyklu lekcji języka polskiego uczniowie poznawali opowieści o greckich bogach i bohaterach. Na jednym z takich spotkań pojawili się w klasie niezwykli goście...

Ośmioosobowa grupa uczniów weszła w rolę mieszkańców Olimpu. Piątoklasiści zajęli miejsca na tle zdjęcia góry Olimp i zaprezentowali kostiumy wybranych przez siebie mitologicznych postaci. Strojom towarzyszyły pomysłowo wykonane atrybuty kojarzone z danym bogiem. Przedstawianie cech i zasług poszczególnych bóstw miało formę konkursu dla pozostałych uczniów, którzy dzięki temu przypominali sobie treść dotychczas poznanych mitów i związanych z nimi postaci. Zabawa w aktorów odtwarzających mityczny świat dostarczyła piątoklasistom wiele emocji, dała też możliwość wykazania się pomysłowością i poczuciem humoru.

Zdjęcia


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.