Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

W sobotę 12 grudnia odbyło się w naszej szkole świąteczne spotkanie integracyjne. Główną atrakcją był kiermasz bożonarodzeniowy, ale nie zabrakło również występów artystycznych.

W spotkaniu oprócz społeczności szkolnej wzięły udział całe rodziny naszych uczniów. Goście mogli obejrzeć występy taneczne zespołu działającego przy środowiskowej świetlicy romskiej. Zaprezentował się również chór szkolny, który wykonał wiele piosenek bożonarodzeniowych w języku polskim i angielskim. Młodsze dzieci mogły wykazać się swoimi umiejętnościami na mikołajkowym torze przeszkód oraz w pracowni plastycznej, gdzie tworzyły ozdoby choinkowe. Wszystkich, niezależnie od wieku, przyciągały stoiska kiermaszu świątecznego.

Można było zaopatrzyć się na nich m.in. w ręcznie wykonywane dekoracje choinkowe, stroiki oraz kartki bożonarodzeniowe. Dużym zainteresowaniem cieszyły się domowe przetwory oraz wypieki. Działała również szkolna kawiarenka, w której można było spokojnie porozmawiać przy ciepłych napojach i deserach. Przygotowanie kiermaszu było możliwe dzięki pracy zarówno nauczycieli, jak i uczniów oraz ich rodziców. Impreza okazała się bardzo udana i dostarczyła wszystkim wielu miłych przeżyć.

Zdjęcia
 


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.