Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

„Mamo, Tato, posłuchaj, jak czytam” – oto hasło konkursu czytelniczego zorganizowanego w klasie II a. Konkurs odbył się 14 stycznia podczas zebrania z rodzicami podsumowującego pierwsze półrocze roku szkolnego 2015/2016.

Wzięło w nim udział ośmioro uczniów: Maja Błanek, Szymon Broniek, Bartosz Kiciński, Jakub Olszówka, Olga Peszek, Marek Plewniak, Karolina Starzec i Ewelina Zmarzła. Po przedstawieniu regulaminu i wyborze ośmiorga jurorów – czworga dzieci i czworga rodziców, uczestnicy przystąpili do prezentacji swoich umiejętności. O kolejności wystąpień zadecydowało losowanie. Losowane były także teksty czytane przez uczniów. Dzieci będące w składzie jurorskim przyznawały punkty od 1 do 5, natomiast rodzice – od 1 do 10. Po wystąpieniu wszystkich uczestników jurorzy podliczyli punkty.

Oto wyniki konkursu:
I miejsce - Bartosz Kiciński
II miejsce - Jakub Olszówka
III miejsce - Karolina Starzec

Wszyscy uczestniczy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzców nagrodzono książkami. Dzieci, które nie stanęły na podium, także otrzymały drobne upominki. Wyrazy uznania należą się wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie. Gratulujemy odwagi, doceniamy chęci i starania.

Zdjęcia

 


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.