Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Uczniowie naszej szkoły: Wojciech Rubacha z klasy VIa i Maja Mizera z Va wielkim sukcesem zakończyli swój udział w Mistrzostwach Tarnowa w pływaniu.

Zawody pływackie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się 15 stycznia 2016 r. na basenie MDS TOSiR w Mościcach. Wzięły w nim udział reprezentacje szkół podstawowych z terenu naszego miasta. W zawodach indywidualnych można było wystartować w wybranym stylu pływackim: dowolnym, klasycznym grzbietowym lub delfinie; wyścig odbywał się na dystansie 50 m. Nasi uczniowie zakończyli swój występ na podium: Wojciech Rubacha zajął I miejsce w stylu klasycznym, zaś Maja Mizera – III miejsce w stylu motylkowym. Obojgu serdecznie gratulujemy!

 


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.