Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

W związku z realizacją rządowego programu pomocy uczniom w 2016 r. „Wyprawka szkolna”, zamieszczamy informację Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa oraz inne dokumenty dotyczące tego programu. Wśród załączników znajdują się m.in. wzory wniosku i oświadczeń składanych przez rodziców uczniów oraz przepisy prawne precyzujące zasady otrzymania pomocy w ramach ww. programu.

Ponadto informujemy, że Zarządzeniem Nr 304/2016 Prezydenta Miasta Tarnowa z dnia 20 lipca 2016 r. ustalono termin składania wniosków o udzielanie pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników. W związku z tym, szkoły mogą przyjmować wnioski o dofinansowanie podręczników od 19 lipca do 8 września 2016 r.
Pełna informacja na temat Rządowego programu pomocy uczniom w 2016 r. – „Wyprawka szkolna” znajduje się na stronie głównej EDUNET www.edunet.tarnow.pl.

Załączniki
1. Pismo przewodnie Wydziału Edukacji UMT.
2. Zarządzenie Nr 304/2016 Prezydenta Miasta Tarnowa z dnia 20 lipca 2016 r. w sprawie ustalenia terminu do składania wniosków o udzielanie pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych.
3. Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 5 lipca 2016 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych.
4. Uchwała Nr 82/2016 Rady Ministrów z dnia 5 lipca 2016 r. w sprawie Rządowego programu pomocy uczniom w 2016 r. - „Wyprawka szkolna”.
5. Pismo z Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie Rządowego programu pomocy uczniom w 2016 r. - „Wyprawka szkolna".
6. Informacja dla szkól dotycząca zasad udzielania pomocy na zakup podręczników szkolnych i materiałów edukacyjnych w ramach rządowego programu pomocy uczniom w 2016 r. „Wyprawka szkolna”.
7. Wzór wniosku o dofinansowanie zakupu podręczników oraz/lub materiałów edukacyjnych.
8. Wzór oświadczenia o zakupie podręczników.
9. Wzór potwierdzenia zakupu dla grupy uczniów.

 


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.