Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia -

to akcja edukacyjna odbywająca się zawsze w ostatni piątek września. Ma na celu zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po wakacjach, a także uświadomić, iż jej znajomość jest niezbędna w życiu codziennym. W naszej szkole Święto Tabliczki Mnożenia będziemy obchodzić przez cały tydzień 26-30 września 2016 r. Uczniowie będą ćwiczyć tabliczkę mnożenia w trakcie różnych zabaw, np.: ,,Hasło dnia”, „Marmur”, „Matematyczne spacery”, czy gier z kartami Grabowskiego oraz rozwiązując łamigłówki matematyczno-logiczne.

Momentem kulminacyjnym będzie 30 września - dzień przeprowadzania egzaminów. Każdy, kto zechce, będzie mógł zdać krótki egzamin z tabliczki mnożenia. Jeśli odpowie poprawnie na wszystkie pytania, otrzyma tytuł „Eksperta tabliczki mnożenia” oraz symboliczną legitymację. W naszej zabawie mogą brać udział również dorośli. Zapraszamy!

Więcej informacji na http://www.wmtday.org/pl


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.