Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

24 października 2016 r. był dla Ani Kiwior, uczennicy kl. VI b bardzo szczęśliwy. W Tarnowskim Teatrze odebrała cenną nagrodę za zdobycie drugiego miejsca w konkursie fotograficznym „Wakacyjna przyroda” ogłoszonym przez Prezydenta Miasta Tarnowa.

W konkursie wzięło udział prawie sto osób w różnym wieku, większość z nich byli to dorośli lub starsza młodzież. Zadanie polegało na zaprezentowaniu fotografii o tematyce przyrodniczej lub krajobrazowej, która została wykonana w Tarnowie albo okolicy. Ania wysłała na konkurs fotografię pt. „Krople deszczu podczas zachodu słońca” zrobioną w pobliżu Góry św. Marcina, a w nagrodę otrzymała dron oraz plecak. Z radością gratulujemy Ani sukcesu i życzymy wielu jeszcze udanych zdjęć. Mamy nadzieję, że zdobyta przez nią nagroda zachęci też innych uczniów do podejmowania wysiłku i udziału w różnorodnych konkursach.

Nagrodzone zdjęcie Ani Kiwior

 

O sukcesie Ani można również przeczytać na stronie Urzędu Miasta Tarnowa – czytaj artykuł.
 


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.