Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

4 listopada 2016 r. uczennica kl. VI a Olga Henich uczestniczyła w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej im. Henryka Rasiewicza „Kima”, jaki odbył się w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych.

Organizatorami i pomysłodawcami Festiwalu są Fundacja Armii Krajowej im. Franciszka Miszczaka w Londynie oraz Stowarzyszenie PASSIONART. Przedmiotem Festiwalu są piosenki i pieśni partyzanckie, obozowe, patriotyczne, związane tematycznie i chronologicznie z okresem II wojny światowej, funkcjonowania Polskiego Państwa Podziemnego, Armii Krajowej, okresem powstania warszawskiego oraz walką o pełną niepodległość Polski. W eliminacjach wojewódzkich w I etapie Olga Henich wystąpiła jako solistka i zaśpiewała trzy utwory: Rotę, Katyń 1940 i Białe róże.

Zdjęcia


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.