Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Wielkim osiągnięciem naszych uczennic z klasy VI a zakończył się ich udział w tegorocznym Konkursie Recytatorskim „Do Ciebie mówię, Wielki Tułaczu” zorganizowanym 29.11.2016 r. przez Szkołę Podstawową nr 10 w Tarnowie.

Uczestnicy recytowali po dwa utwory – jeden o tematyce sybirackiej, a drugi – dowolny o tematyce patriotycznej. Występy w obu kategoriach oceniało niezależne jury powołane przez organizatorów. Naszą szkołę reprezentowały Olga Henich i Weronika Biedroń z klasy VI a. Obydwie wspaniale się zaprezentowały – Olga Henich zdobyła I miejsce w kategorii wierszy sybirackich za recytację „Kołysanki” Stanisławy Wiatr-Partyki, a Weronika Biedroń – III miejsce za wiersz patriotyczny Tadeusza Słońskiego „Ta, co nie zginęła”. Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć!

Zdjęcia


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.