Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Projekt edukacyjny „Bohaterom Niepodległej”, który realizowaliśmy w naszej szkole w ramach konkursu miejskiego, został doceniony i nagrodzony. Nasza szkoła zajęła I miejsce w kategorii szkół podstawowych.

14 grudnia 2016 roku w Sali Lustrzanej w Tarnowie odbyło się uroczyste podsumowanie II etapu projektu miejskiego, który miał charakter konkursu na projekt edukacyjny szkoły z zakresu wychowania patriotycznego. Laureaci konkursu i zaproszeni goście spotkali się na podsumowaniu przedsięwzięcia, podczas którego zostały zaprezentowane dokonania szkół oraz wręczone nagrody i dyplomy. Naszą szkołę reprezentowały pani dyrektor Zofia Drwal, pani Renata Kucharska – koordynator projektu oraz Olga Henich – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.

Członkowie jury skierowali serdeczne słowa do laureatów konkursu, dziękowali za zaangażowanie oraz kultywowanie i przekazywanie wiedzy o bohaterach walczących o odzyskanie niepodległości w Tarnowie. Wyrazili nadzieję, że jest to początek poznawania historii Polski przez młodych ludzi.

W konkursie wzięło udział 17 tarnowskich szkół – podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Projekt, który opracowaliśmy i realizowaliśmy w naszej szkole, nosił tytuł „Pragnęli wolnej Polski – różne oblicza bohaterstwa tarnowian”. Od października do grudnia zrealizowaliśmy wiele przedsięwzięć, o których można przeczytać na naszej stronie w zakładce „Projekt edukacyjny „Bohaterom Niepodległej”.

Zdjęcie powyżej: Paweł Topolski, www.tarnow.pl
Zdjęcia szkolne
Zdjęcia na stronie UM Tarnowa
 


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.