Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował zbiórkę zabawek dla dzieci z domu dziecka. W akcję włączyli się uczniowie wszystkich klas.

Zbiórka trwała przez cały miesiąc i zakończyła się przed świętami Bożego Narodzenia. Udało się zgromadzić różnego rodzaju maskotki, lalki, książki, puzzle, przybory szkolne oraz słodycze. Wszystko to Samorząd Uczniowski przekazał wychowankom Domu Małego Dziecka nr 2 w Tarnowie. W imieniu dyrekcji Domu Małego Dziecka oraz wszystkich obdarowanych dzieci serdecznie dziękujemy naszym uczniom za ochocze włączenie się w akcję. Wasz gest dobroci sprawił radość wielu dzieciom.
 


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.