Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

22 grudnia był w naszej szkole uroczystym dniem. Rozpoczęło go świąteczne spotkanie całej społeczności szkolnej, podczas którego m.in. zaśpiewał anielski chór.

Uczniowie odświętnie ubrani obejrzeli montaż słowno-muzyczny w wykonaniu chóru szkolnego przygotowany pod kierunkiem pań Beaty Chrobak i Renaty Kucharskiej. Życzenia przeplatane były śpiewem kolęd i pastorałek, nie tylko tych powszechnie znanych, ale również bardzo rzadkich. Wykonaniu niektórych utworów towarzyszył taniec. Występ bardzo się podobał, o czym świadczył głośny aplauz publiczności. Gospodarzem spotkania była pani dyrektor Zofia Drwal, która wszystkim uczniom, ich rodzicom i nauczycielom przekazała życzenia radosnych, rodzinnych świąt i pomyślności w Nowym 2017 Roku.

Po uroczystym poranku w gronie całej społeczności szkolnej poszczególne klasy udały się do swoich sal na klasowe spotkania wigilijne. Tam przy odświętnie udekorowanych i suto zastawionych stołach pod opieką wychowawców uczniowie, łamiąc się opłatkiem, składali sobie życzenia, śpiewali kolędy i częstowali się świątecznymi przysmakami. Miejmy nadzieję, że przyjazna, rodzinna atmosfera świąt Bożego Narodzenia będzie trwała w nas jeszcze długo.

Zdjęcia
 


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.