Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Na początku marca br. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla uczniów klas czwartych zatytułowany „Bądź bezpieczny w Sieci”.

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu (7 lutego 2017 r.) w klasach czwartych odbyła się lekcja dotycząca bezpieczeństwa w Sieci. Uczniowie oglądali filmy animowane z serii „Owce w Sieci”, a następnie omawiali zagadnienia w nich zawarte. W ten sposób poznawali podstawowe zasady bezpieczeństwa. Podsumowaniem lekcji był konkurs plastyczny zatytułowany „Bądź bezpieczny w Sieci”. Chętni uczniowie korzystając z edytora Paint mieli narysować jedną z omówionych na lekcji zasad. Przygotowane prace zostały wyeksponowane w pracowni komputerowej.

Następnie wszyscy uczniowie klas piątych i szóstych głosowali na najładniejszą ilustrację. Głosowanie było bardzo emocjonujące. A oto wyróżnieni:

I miejsce: Zuzanna Pis, klasa 4a
II miejsce: Natalia Cyganek, klasa 4b
III miejsce (ex aequo): Natalia Bajbur, klasa 4a i Kinga Wójtowicz, klasa 4a.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy wygranej!
 


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.