Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Po sukcesie na etapie miejskim drużyna siatkarek z naszej szkoły wzięła udział w eliminacjach rejonowych w minisiatkówce dziewcząt.

Turniej, rozgrywany w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, odbył się 6 kwietnia 2017 roku w Brzesku. Uczestniczyły w nim cztery drużyny, które rywalizowały o prawo startu w finale wojewódzkim. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły ostatecznie zdobyła II miejsce w rejonie i srebrny medal. W trakcie turnieju nasze zawodniczki rozegrały trzy mecze. Oto ich wyniki:
SP 2 Tarnów – SP 2 Brzesko 2:1
SP 2 Tarnów – SP Rudka 1:2
SP 2 Tarnów – SP Szczucin 2:0

Skład drużyny:

Maja Mizera
Anna Osuch
Julia Kałucka
Weronika Wróbel
Olga Henich
Julia Skoczylas
Aleksandra Rzepa
Wiktoria Leszczyńska
Wiktoria Kania
Aleksandra Wójtowicz

Opiekun drużyny: Małgorzata Kocan-Kałucka

Zdjęcia


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.