Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

28 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2012/2013. Podczas uroczystego spotkania najlepsi uczniowie odebrali nagrody za osiągnięcia w nauce i sukcesy w konkursach.

Z łezką w oku żegnali się ze szkołą szóstoklasiści, którzy wspominali lata spędzone w Dwójce i dziękowali swoim nauczycielom. Po oficjalnej akademii odbyły się spotkania w klasach, gdzie każdy otrzymał świadectwo.

Ostatnie przedwakacyjne spotkanie miało barwną oprawę artystyczną. Złożyły się na nią popisy taneczne naszych uczennic i uczniów oraz piosenki w wykonaniu chóru szkolnego.

Tradycyjnie podczas zakończenia roku szkolnego odbyła się ceremonia ślubowania absolwentów na sztandar szkoły, a następnie przekazanie sztandaru nowo wybranemu pocztowi sztandarowemu i oddanie palmy pierwszeństwa nowej przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. A teraz czas na zasłużony odpoczynek!

ZDJĘCIA


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.